Opis stanowiska pracy

Kierownik Dzialu Projektowego
Kluczbork
NR REF.: 1137146

Twoja następna firma

Naszym klientem jest miedzynarodowa firma produkcyjna.

Twoje następne stanowisko

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Dzialu Projektowego.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pokierowanie zespolem Doradcow Techniczno-Handlowych, wsparcie merytoryczne w realizacji procesu sprzedazy, wspolprace z Product Managerami pracujacymi na codzien w Niemczech. Do zakresu zadan bedzie nalezec rowniez spersonalizowana obsluga klienta pod katem zamowien o wysokim stopniu zindywidualizowania, opracowywanie ofert, wspolpraca z dzialami operacyjnymi w celu zapewnienia wysokiej jakosci obslugi.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Do aplikowania zapraszamy osoby posiadajace biegla znajomosc jezyka niemieckiego, doswiadczenie kierownicze, doswiadczenie w obsludze klienta z wysoka wartoscia transakcyjna sprzedazy. Bardzo istotne bedzie doswiadczenie w branzy technicznej w dzialach sprzedazy, dzialach projektowych itp. Niezmiernie ważna będzie dla nas gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Co zyskujesz?

Zespol Doradcow Techniczno-Handlowych, realny wpływ na budowę strategii dzialania firmy. Możliwość pracy w systemie Home Office, samochód służbowy (również do użytku prywatnego), stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), pakiet benefitów pozapłacowych, prace w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji, SZYBKI PROCES REKRUTACJI

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management