Opis stanowiska pracy

4-14-57056

Obecnie poszukujemy dynamicznego Managera z doświadczeniem w pracy w Dziale Personalnym, który wzmocni firmę obejmując stanowisko Kierownika Działu Personalnego.

Zakres obowiązków:
- Koordynowanie i nadzór nad Działem Personalnym
- Doradztwo w zakresie polityki personalnej i prawa pracy
- Rekrutacja nowych pracowników i organizacja szkoleń
- Koordynowanie projektów z zakresu polityki personalnej
- Nadzór nad procesem naliczania wynagrodzeń i prowadzeniem dokumentacji personalnej
- Tworzenie regularnych analiz i prognoz dotyczących personelu
- Sporządzanie projektów budżetu oraz nadzór nad ich realizacją

Wymagania:
- Min. 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
- Bardzo dobra znajomość prawa pracy i narzędzi HR
- Swobodne posługiwanie się MS Office
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Samodzielność w podejmowaniu decyzji

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Lokalizacja w centrum miasta
- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
- Pakiet dodatkowych benefitów

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Kadra zarządzająca , Praca Biuro / Dokumentacja