Kierownik Działu Ofertowania

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie liderem zespołu ofertowego, odpowiedzialnego za przygotowywanie ofert przetargowych, tworzenie przedmiarów i obmiarów robót oraz rozliczanie wykonanych prac oraz tworzenie kosztorysów.

Informacje o kliencie

Europejska firma budowlana z wieloletnią historią, specjalizująca się w generalnym wykonawstwie inwestycji infrastrukturalnych oraz miejskich.

Opis stanowiska

  • Kompletowanie oraz przygotowywanie ofert przetargowych
  • Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji wraz z wykonaniem/weryfikacją przedmiarów i wyceną robót
  • Kierowanie zapytań ofertowych, ich kompletowanie, weryfikowanie i analiza
  • Weryfikacja jakościowa i ilościowa ofert podwykonawców
  • Kompletowanie, weryfikowanie i analizowanie otrzymanych ofert oraz wycen od potencjalnych dostawców i podwykonawców
  • Raportowanie kosztów związanych z zaawansowaniem i postępem robót
  • Szczegółowa analiza dokumentacji przetargowej,
  • Wdrażanie nowych materiałów i technologii
  • Wsparcie w kontraktacji podwykonawców
  • Wykonywanie kosztorysów i obmiarów na potrzeby rozliczeń z Zamawiającym
  • prowadzenie rozmów technicznych i handlowych oraz przedstawianie propozycji optymalizacji rozwiązań technicznych
  • Współpraca z projektantami, podwykonawcami i dostawcami.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego i branży budowlanej oraz Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page