Kierownik Działu Ofertowania - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy z branży infrastrukturalnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Działu OfertowaniaMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • analiza i monitoring rynku w zakresie postępowań przetargowych na rynku infrastruktury kolejowej i drogowej,
  • analizowanie dokumentacji przetargowej określającej wymogi Zamawiających,
  • przygotowanie pytań do Zamawiających,
  • kompletacja niezbędnych dokumentów formalnych ofert.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie / wyższe techniczne,
  • umiejętność czytania dokumentacji SWZ i analizy warunków przetargowych,
  • umiejętność sporządzania kosztorysów,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość ustawy prawa zamówień publicznych,
  • preferowane- doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie infrastrukturalnej;
  • zorientowanie na cel i samodzielność.

Klient oferuje:

  • możliwości rozwoju zawodowego w rozwijającej się firmie;
  • pakiet benefitów;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.