Kierownik Działu (na produkcji)

Warszawa, Pruszków, Piaseczno, mazowieckie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

Oferta zatrudnienia obejmuje:

  • wynagrodzenie w wysokości nawet 10 tys. zł brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od 1. lipca
  • bogaty pakiet dodatków pozapłacowych (m.in. pakiet medyczny, fundusz socjalny, kwartalny system premiowy)
  • udział w spotkaniach integracyjnych oraz szkoleniach
  • możliwość realizacji ambitnych, międzynarodowych projektów

Od aplikujących oczekujemy:

  • minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • doświadczenia w pracy przy konstrukcji tłoczników - wymóg konieczny
  • znajomości rysunku technicznego oraz oprogramowania Solid Edge
  • umiejętności tworzenia kosztorysów
  • znajomości j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Główny zakres zadań na stanowisku:

  • sprawowanie pieczy nad realizacją projektów
  • organizowanie i koordynowanie pracy zespołu Działu Tłoczni
  • przygotowywanie oraz opracowywanie dokumentacji technicznej i kosztorysów
  • wdrażanie oprzyrządowania do produkcji

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Przedział wynagrodzenia:
8.000,00 zł - 10.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
premie kwartalne
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca , Praca Praca na produkcji