Kierownik działu Kontroli Jakości

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres zadań:

  • Audyt wewnętrzny procesów kontroli jakości, reorganizacja i budowanie nowego systemu kontroli jakości produkcji okien
  • Wdrażanie systemu jakości ISO; ustalanie etapów
  • Konstruowanie, wdrażanie i nadzór nad realizowaniem procedur utrzymania jakości
  • Zabezpieczenie odpowiedniej jakości produkowanych towarów
  • Opracowywanie informacji i analiz z zakresu działalności działu zapewnienia jakości
  • Wprowadzania usprawnień i podejmowanie działań na rzecz optymalizacji procesów
  • Egzekwowanie wykonywania określonych zdań zgodnie z ustalonymi standardami i procedurami
  • Nadzór nad pracą podległego zespołu (4-6 osób)
  • Raportowanie danych bezpośrednio do Zarządu
  • Udział w spotkaniach produkcyjno - jakościowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania kontrolą jakości
    w przedsiębiorstwach produkcyjnych
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu ISO
  • Posiadanie doświadczenia w obszarze zarzadzania jakością
    w firmie produkującej okna - mile widziane
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Stanowczość, umiejętność egzekwowania realizacji powierzonych zadań
  • Komunikatywność
  • Umiejętność współpracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premia - uzależniona od ilości reklamacji
  • Ciekawą pełną wyzwań pracę
  • Możliwość wykazania się samodzielnością i własną inicjatywą
  • Możliwość budowania struktur działu jakości od podstaw
  • Telefon
  • Laptop
  • Praca od poniedziałku do piątku na 1 zmianę

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Prowadzimy rekrutację on-line.

Numer referencyjny: KKJ/11/2020/BSB/AM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.