Kierownik działu IT (m/f)

Michael Page

Radom, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, firmy z bran¿y produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika działu IT, która z sukcesem stanie naprzeciw wyzwań stawianych na tym stanowisku. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za obszar infrastruktury, systemów ERP oraz wsparcia IT.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika działu IT, która z sukcesem stanie naprzeciw wyzwań stawianych na tym stanowisku. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za obszar infrastruktury, systemów ERP oraz wsparcia IT.

Opis stanowiska

* Opracowanie planu rozwoju i modernizacji IT zgodnie ze strategicznymi celami biznesowymi
* Optymalizacja architektury IT
* Zarządzanie współpracą z dostawcami usług informatycznych
* Rozwój wykorzystywanych systemów informatycznych
* Projektowanie i wdrażanie nowych narzędzi i systemów informatycznych
* Współpraca z działami operacyjnymi w celu optymalizacji poziomu wsparcia IT dla realizowanych procesów biznesowych
* Zapewnienie dostępności i ciągłości działania infrastruktury IT
* Optymalizacja kosztów rozwoju i utrzymania systemów i infrastruktury IT
* Zarządzanie bezpieczeństwem systemów informatycznych
* Bieżące zarządzanie Działem IT oraz efektywne organizowanie pracy podległego zespołu
* Współpraca oraz nadzór nad systemem ERP

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
* Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy związanej bezpośrednio z IT
* Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i negocjacyjne
* Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą IT i wdrażaniu systemów informatycznych
* Znajomość rynku IT
* Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
* Wysoki poziom samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań, inicjatywa w działaniu i zorientowanie na realizację celów biznesowych

Oferujemy

* Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* Możliwość zakupu produktów firmowych po preferencyjnych cenach
* Dużą samodzielność w działaniu,
* Bliską współpracę z zarządem spółki
* Wpływ na biznes

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Radom
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page