ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kierownik Działu Finansów i Rozliczeń

Miejsce pracy: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Działu Finansów lub Zastępcy Kierownika
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Mile widziana znajomość programu Comarch XL, INTENSE
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość ustawy o rachunkowości oraz aktualnych przepisów podatkowych będzie dodatkowym atutem

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie i nadzór nad zespołem specjalistów ds. rozliczeń i fakturowania sprzedaży
  • Prowadzenie pełnej księgowości finansowej (rozrachunki z kontrahentami, bankami)
  • Obsługa przelewów bankowych oraz rozliczeń gotówkowych
  • Zamawianie waluty oraz zabezpieczanie ryzyka kursowego za pomocą narzędzi foreward
  • Sporządzanie rachunku Cash Flow oraz monitorowanie płynności finansowej
  • Komunikacja z instytucjami finansowymi i bankami
  • Uczestniczenie w procesie budżetowania i raportowania wyników

Miejsce pracy: okolice Inowrocławia

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials