Opis stanowiska pracy

Nasz Klient to Grupa Producentów z siedzibą w Naruszewie w województwie mazowieckim (na północny zachód od Warszawy), która powstała w 2012 roku na skutek integracji kilku znaczących producentów warzyw z rejonu Polski centralnej. W skład Grupy wchodzą prekursorzy, a zarazem najwięksi producenci sałaty kruchej (lodowej), cykorii radicchio, endywii oraz sałaty rzymskiej w Polsce. Firma posiada wieloletnie doświadczenie agrotechniczne, a poprzez współpracę z ośrodkami naukowymi stale rozwija swoje know-how w produkcji warzyw. Grupa specjalizuje się w uprawie, przechowywaniu oraz pakowaniu warzyw liściowych i brokułu. Zaangażowanie najlepszych profesjonalistów pozwala Grupie wzmacniać konkurencyjność na rynku i realizować śmiałe plany inwestycyjne.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem Grupy, aktualnie prowadzimy rekrutację na kluczowe stanowisko Kierownika działu Agro.

Rola

Zarządzanie zespołem działu Agro i nadzorowanie produkcji warzyw gruntowych.

  • Całościowa odpowiedzialność za uprawę sałaty lodowej (Endywia oraz Radicchio) oraz innych warzyw (por, seler naciowy, brokuł, szpinak, rukola) wewnątrz Grupy (łączna powierzchnia upraw ok. 1000 ha) zgodnie z najwyższymi standardami jakości.
  • Planowanie i koordynacja zabiegów agrotechnicznych i agronomicznych na polach pod uprawę warzyw w sezonie i poza nim (bronowanie, nawożenie, nawadnianie i nadzór nad systemem nawodnienia, sadzenie oraz sianie, odpowiednie przygotowywanie ziemi na okres zimowy).
  • Zarządzanie zespołem 30-50 osób (w zależności od sezonu). Planowanie i organizacja pracy: ustalanie grafików, urlopów oraz rozliczanie ewidencji czasu pracy, nadzór oraz motywowanie zespołu, prowadzenie rekrutacji.
  • Odpowiedzialność za dobór maszyn (ciągniki oraz maszyny uprawowe). Zbieranie ofert i proponowanie Zarządowi nowych inwestycji dotyczących parku maszynowego.
  • Dbanie o odpowiedni stan utrzymania maszyn oraz nadzór nad ich serwisem technicznym. Optymalizacja zużycia paliw oraz odpowiedni dobór mocy ciągników do wykonywanej pracy.
  • Kontrola komputerowego systemu monitoringu GPS (nadzór nad poborem próbek gleby do badania składu mineralnego, kontrola jakości gleby oraz sprawności systemów nawodnienia (T- TAPE oraz konwencjonalna metoda deszczownic).
  • Kierownik działu Agro blisko współpracuje i raportuje bezpośrednio do Dyrektora Zarządzającego.

Profil

Zorientowany na ludzi kierownik zespołu z doświadczeniem w uprawach warzywnych.

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu ludźmi w środowisku produkcji rolniczej. Mile widziane doświadczenie zdobyte za granicą.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Rolnictwo, Ogrodnictwo lub pokrewne).
  • Praktyczna i dogłębna wiedza w zakresie agrotechniki i agronomii upraw sałat lodowych oraz innych warzyw (por, seler naciowy, brokuł, szpinak, rukola).
  • Znajomość nowoczesnych metod uprawy ziemi.
  • Znajomość języka polskiego oraz angielskiego.
  • Szczególnie ważne: umiejętność pracy na KPI.

Kompetencje

  • Potencjał przywódczy oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne.
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji, odpowiedzialność i asertywność.
  • Pozytywne i proaktywne podejście do pracy, dynamizm i wysoka energia.
  • Nastawienie na realizację celów.

Miejsce pracy

Naruszewo, woj. Mazowieckie.

Oferta

Interesująca i pełna wyzwań możliwość kariery na kluczowym stanowisku w rozwijającej się grupie z polskim kapitałem, działającej na arenie miedzynarodowej. Firma oferuje atrakcyjny pakiet wynagrodzeń zawierający m.in. narzędzia do pracy, samochód służbowy, świadczenia zdrowotne i socjalne oraz zapewnia pomoc w zakwaterowaniu w razie potrzeby. Stanowisko oferuje wysoki poziom autonomii i miejsce na własną inicjatywę.

Kontakt

Nasz Klient zlecił rekrutację i selekcję na stanowisko Kierownika działu Agro wyłącznie firmie CeresRecruitment. Zachęcamy do składania aplikacji za pośrednictwem strony www.ceresrecruitment.pl. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Koen Lecluyse pod numerem +48 696 307 999.

CeresRecruitment to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska w branży rolno-spożywczej, ukierunkowana na inżynierów i magistrów. CeresRecruitment posiada biura w Holandii, Niemczech, Belgii i Polsce. Obszary rynku firmy to: Technologia i Przetwórstwo Żywności, Przemysł Spożywczy, Rolnictwo, Ogrodnictwo, Warzywnictwo, Sadownictwo, Sprzedaż detaliczna i hurtowa, Żywienie i Hodowla Zwierząt, Zootechnika i Weterynaria, Chemia Rolna (środki ochrony roślin - nawozy - nasiona), Rolnictwo i Produkcja Ekologiczna, FMCG, Doradztwo Techniczne i Handlowe. Ceres specjalizuje się w wyszukiwaniu pracowników na stanowiska: Dyrektor Generalny, Dyrektor Wykonawyczy, Dyrektor Finansowy, Dyrektor Operacyjny, Kierownik Sprzedaży i Marketingu, Kierownik HR (HRM), Kierownik Produkcji, Kierownik Projektu, Specjalista ds. Zapewnienia / Kontroli Jakości (QA / QESH), Specjalista ds. Logistyki (Łańcucha Dostaw), Specjalista ds. Zakupów i Zamówień, Trader, Handlowiec, Kupiec, Doradca Żywieniowy / Specjalista ds. Żywienia, Agronom, Technolog Żywności / Produkcji Pasz, Inżynier Procesu, Specjalista ds. Badań i Rozwoju (R&D).

Prezentacja firmy

Ceres to międzynarodowa agencja specjalizująca się w rekrutacji, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Rolnictwo, Praca Top management