Kierownik ds. Zakupów Nieruchomości

województwo Mazowieckie, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest polska firma deweloperska zajmująca się budownictwem mieszkaniowym. W związku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydata odpowiedniego do objęcia stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika ds. Zakupów Nieruchomości będzie raportować bezpośrednio do Zarządu firmy i odpowiadać będzie za proces pozyskania nieruchomości (głównie mieszkaniowe) od identyfikacji po finalizację nabycia, poszukiwania gruntów pod inwestycje, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z urzędami wybranych miast a także analizę techniczą oraz finansową opłacalności zakupu gruntów oraz budowy nieruchomości. Kierownik ds. Zakupów Nieruchomości będzie działał na terenie Mazowsza.

Nasz klient zapewnia:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/B2B

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie po stronie uznanego dewelopera przy transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości gruntowych na cele mieszkaniowe
  • Dodatkowy atutem będzie doświadczenie przy transakcjach pod inwestycje komercyjne
  • Biegła znajomość procedur administracyjnych oraz przepisów prawa w aspekcie planistycznym nieruchomości
  • Prawo jazdy kat B, chęć do pracy w terenie
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, prawne, techniczne)

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena