Kierownik ds. Zakupów - Budownictwo

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pracę zespołu zakupowego oraz bezpośrednie wsparcie Kierowników Kontraktu i działu ofertowego.

Informacje o kliencie

Europejska firma budowlana z wieloletnią historią, specjalizująca się w generalnym wykonawstwie inwestycji infrastrukturalnych oraz miejskich.

Opis stanowiska

  • Realizacja strategii zakupowej
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami i podwykonawcami
  • Zarządzanie podwykonawcami i dostawcami w obszarze negocjacji warunków handlowych
  • Obsługa Zespołu Kontraktów w zakresie zaopatrzenia w usługi podwykonawców i dostawy materiałów
  • zapewniająca wysoką jakość i terminowość przy możliwie korzystnym poziomie cen
  • Sporządzanie Planu Zaopatrzenia Projektu, przy współudziale Kierownictwa Kontraktu
  • Sprawdzanie kompletności materiałów przetargowych, sporządzenie i uzgodnienie z Zespołem Kontraktu listy oferentów, wysyłanie zapytań ofertowych
  • Przygotowywanie zestawień ofert po weryfikacji ich wiarygodności i zgodności z warunkami zawartymi w materiałach przetargowych
  • Współpraca z Kierownictwem Kontraktu przy negocjowaniu warunków umów z Podwykonawcami i Dostawcami
  • Przygotowywanie zleceń/zamówień dla Podwykonawców/Dostawców oraz dokumentów do umów, obsługa platformy Zapytania ofertowe
  • Wnoszenie reklamacji do dostawców,
  • Monitorowanie rynku Dostawców i Podwykonawców, rozbudowa bazy Podwykonawców

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego i branży budowlanej oraz Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page