Kierownik ds. prac budowlanych

ACE Instal Sp. z o.o.

Kozienice, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Organizowanie przebiegu prac budowlanych,

• Kontrolę pracy podległych brygad i podwykonawców,

• Zarządzanie materiałami i sprzętem w procesie budowy,

• Analiza dokumentacji technicznej

• Współpracę z dostawcami materiałów budowlanych,

• Prowadzenie rozliczeń finansowych robót,

• Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania

• Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

• Doświadczenie w pracy na budowach obiektów przemysłowych (mile widziane),

• Znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad,

• Prawo jazdy kat. B,

• Odpowiedzialność i zaangażowanie,

Prezentacja firmy

ACE Instal Sp zo.o. jest firmą działającą na rynku projektowania oraz wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Top management, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kadra zarządzająca