Kierownik ds. obsługi obiektów medycznych (branża sprzątania)

Dussmann Polska Sp. z o.o.

00-105 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

 KIEROWNIK DS. OBSŁUGI OBIEKTÓW MEDYCZNYCH

Miejsce pracy: Województwo mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i koordynowanie realizacją usług porządkowych w sposób zapewniający efektywne wykonywanie zadań wobec Klienta na podległym terenie (woj. mazowieckie)
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Bezpośrednia rekrutacja personelu
  • Kontrola kosztów operacyjnych
  • Nadzór nad środkami trwałymi

Wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży usług porządkowych na obiektach medycznych
  • Profesjonalizm w działaniach związanych z procesem obsługi Klienta
  • Doskonała organizacja własnego czasu pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami i innowacjami
  • Dyspozycyjność
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w środowisku międzynarodowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zadaniowy czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym, lubiącym się zespole
  • Szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji oraz realizację własnych pomysłów
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe itp.

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne