Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Devire

Garwolin, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Garwolin

Obecnie dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkującej opakowania szklane, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownika Działu Utrzymania Ruchu

 Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji w zakresie sprawności technicznej maszyn i instalacji.
  • Planowanie i organizacja przeglądów prewencyjnych, remontów i konserwacji maszyn oraz urządzeń.
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości produkcji i optymalizacji procesów produkcyjnych.
  • Koordynowanie projektów modernizacyjnych.
  • Nadzorowanie prac firm zewnętrznych świadczących usługi remontowe i modernizacyjne urządzeń oraz instalacji technologicznych.
  • Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją związaną z funkcjonowaniem działu ze szczególnym uwzględnieniem maszyn, urządzeń i instalacji technicznych.
  • Kierowanie i organizacja pracy podległego zespołu (ok. 70 osób).

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, automatyka, elektromechanika).
  • 7 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży przemysłowej.
  • Znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych pracujących w ruchu ciągłym.
  • Doświadczenia we współpracy z firmami zewnętrznymi w zakresie inwestycji i modernizacji urządzeń.
  • Umiejętność koordynowania projektów i pracy zespołu.
  • Umiejętność pracy w AutoCAD.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakckyjny system wynagrodzeń.
  • Regulaminową premię miesięczną.
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • Udział w rozwoju prężnie rozwijającego się firmie.
  • Pakiet szkoleń (w tym szkolenia w jednej z hut należących do holdingu).
  • Realna ścieżka rozwoju zawodowego.
Devire Devire Devire Devire