Kierownik ds. Kluczowych Klientów - KAM (medycyna estetyczna)

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Rozwój sprzedaży pełnego portfolio produktów w określonej grupie klientów w województwie małopolskim i podkarpackim. Przejęcie roli lidera w ramach obszaru terapeutycznego oraz opracowanie planu działania w celu rozwoju obszaru oraz osiągania / przekraczania postawionych celów.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest jedna z wiodących innowacyjnych firm farmaceutycznych o zasięgu globalnym, jeden z liderów nowoczesnego modelu Growth Pharma.

Spółka prowadzi działalność w ponad 100 krajach na świecie, opartą na współpracy z lekarzami, przedstawicielami opieki zdrowotnej oraz pacjentami, dostarczając nowoczesne i wartościowe możliwości leczenia.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie efektywnego procesu planowania i zarządzania portfolio poprzez identyfikację kluczowych czynników.
  • Stałe podnoszenie poziomu zrozumienia biznesu klienta, z uwzględnieniem jego celów i planów, a także związanych z nimi wyzwań i problemów.
  • Bieżąca analiza potrzeb i wymagań klientów oraz ich angażowanie do współdziałania z członkami zespołu wielofunkcyjnego (cross-functional), w celu zbadania możliwości i potencjalnych obszarów współpracy.
  • Opracowanie i wdrożenie strategii oraz wzmacnianie zaangażowania kluczowych klientów.
  • Identyfikacja, rozwijanie i skuteczne wykorzystanie nowych możliwości sprzedaży.
  • Proaktywne wdrażanie taktyk, które wspierają strategie biznesowe, ustalając realistyczne oczekiwania i przyspieszając realizację planów działania przez cały zespół.
  • Przeprowadzanie regularnych spotkań dotyczących statusu i strategii z wyższym kierownictwem klienta, aby zrozumieć ich potrzeby i połączyć je ze strategiami produktowymi / usługowymi organizacji
  • Wspieranie w zakresie możliwości inicjatyw marketingowych, digital, informacji medycznych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki medyczne i marketingowe.
  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie w sprzedaży farmaceutycznej (medycyna estetyczna).
  • Doświadczenie we współpracy z lekarzami, klinikami, szpitalami prywatnymi.
  • Umiejętności w planowaniu biznesu oraz zarządzaniu kluczowymi klientami.
  • Doskonałe umiejętności w budowaniu relacji.
  • Umiejętność pracy z własnej inicjatywy.
  • Znajomość rynku oraz rozumienie potrzeb biznesowych klientów.
  • Doskonałe planowanie i ustalanie priorytetów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Prawo jazdy.

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia.
  • Prace zdalną (home office).
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji w ramch biur lokalnych jak i globalnych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page