Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Lidera ds. Jakości.

Miejsce pracy: Józefów (k. Warszawy).

Wymagania

Główne zadania:

- Opracowywanie dokumentacji jakościowej obejmującej standardy, procedury, instrukcje

- Prowadzenie projektów usprawniających procesy w firmie produkcyjnej

- Monitorowanie wskaźników w podległych obszarach

- Przestrzeganie niezbędnych procedur, weryfikacja procesów pod kątem oczekiwań Zarządu

- Odpowiedzialność za audyt ISO

- Zarządzanie działem jakości

- Nadzór nad procesem reklamacji oraz homologacji

Oczekiwania wobec Kandydata:

- Wykształcenie wyższe

- Język angielski na bardzo dobrym poziomie

- Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (mile widziane doświadczenie w automotive)

- Znajomość obsługi pakietu MS Office

- Umiejętność pracy w zespole, sumienność, zaangażowanie

- Dobra organizacja czasu pracy

- Umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport),

- Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

- Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji

- Sprawny proces rekrutacji

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości , Praca Motoryzacja / Automotive