Kierownik ds. BHP

Michael Page

mazowieckie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z FMCG, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Kierownik ds. BHP

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG. Organizacja posiada zakład produkcyjny w woj. mazowieckim.

Opis stanowiska

  • Realizacja zadań dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z wymogami prawnymi.
  • Przygotowanie oraz wdrożenie procedur, regulaminów oraz standardów postępowań w zakresie BHP.
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań organizacyjnych i technicznych zwiększających bezpieczeństwo pracy.
  • Współpraca z urzędami i jednostkami administracyjnymi.
  • Monitorowanie oraz ciągłe doskonalenie stanu bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie zakładu.
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu BHP (badania wstępne i okresowe).
  • Organizacja i przygotowanie ewidencji badań środowiska pracy.
  • Planowanie oraz przeprowadzanie audytów na terenie zakładu.
  • Raportowanie danych dot. BHP do centrali firmy.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe z zakresu BHP.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Aktualne uprawnienia do wykonywania obowiązków na stanowisku Specjalisty ds. BHP.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziana branża FMCG).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Inicjatywa oraz samodzielność w działaniu.

Oferujemy

  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: mazowieckie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page