Opis stanowiska pracy

9-21-58264

Dla naszego klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy: Kierownika Centrum Logistycznego.

Lokalizacja: Rzeszów

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- Zarządzanie zespołem oraz delegowanie zadań;
- Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem centrum logistycznego;
- Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi;
- Zwiększanie efektywności poprzez poszukiwanie usprawnień oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań dla procesów logistycznych;
- Ścisła współpraca z pozostałymi działami organizacji.

Wymagania:
- Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
- Wykształcenie wyższe kierunkowe;
- Bardzo dobra znajomość programu MS Excel;
- Doświadczenie w nawiązywaniu i budowaniu relacji biznesowych;
- Umiejętności zarządzania zespołem oraz organizacji pracy.

Korzyści:
- Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie, opieka medyczna);
- Świadczenia socjalne;
- Świetna atmosfera w zgranym zespole specjalistów.

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka , Praca Kadra zarządzająca