NES Global Talent Sp. z o.o.
NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta – generalnego wykonawcy obiektów kubaturowych, w związku z realizacją nowego kontraktu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: Toruń

Zakres zadań:

  • Prowadzenie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z wymaganiami kontraktu, specyfikacją techniczną.
  • Kierowanie pracą brygad roboczych.
  • Analiza oraz weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej.
  • Organizowanie pracy podwykonawców na budowie.
  • Współpraca z kontrahentami.
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej w trakcie realizacji robót.
  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie.
  • Ścisła współpraca z kierownictwem kontraktu oraz innymi działami w firmie.
  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo).
  • Uprawnienia budowlane w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
  • Wymagane 4-letnie doświadczenie przy realizacji inwestycji kubaturowych na stanowisku Kierownika Budowy w tym budynki mieszkalne.
  • Znajomość programów: MS Project, AutoCad, MS Office.
  • Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferta:

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę lub kontrakt.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość pracy przy interesujących inwestycjach.
  • Niezbędne narzędzia pracy, pakiet socjalny.
Zainteresowanych Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV.