Kierownik Budowy

building4you

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kierowanie robotami budowlanymi zgodnie z przepisami prawa budowlanego
Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem
Nadzór nad pracą podwykonawców
Raportowanie postępów prac
Zarządzanie zespołem podległych pracowników

Wymagania

Wykształcenia wyższego technicznego
Uprawnień budowlanych w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń
w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
Doświadczenia w kierowaniu robotami na stanowisku kierownika
robót lub kierownika budowy
Doświadczenia we współpracy z podwykonawcami,
Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego,
prawa pracy i przepisów BHP
Dobrej, praktycznej znajomości MS Office, MS
Project oraz AutoCAD
Odpowiedzialności, zaangażowania oraz silnej motywacji do pracy.

Prezentacja firmy

building4you sp. z o.o. sp.k. jest firmą która powstała z połączenia doś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie