ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kierownik budowy

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Miejsce pracy: Jelenia Góra - Świeradów Zdrój - okolice Kłodzka

Zadania:

  • Kierowanie kontraktem (budowa sieci kanalizacyjnej i wodociągowej) oraz inne kontrakty oparte głównie na zadaniach sieciowych, wodociągowych, gazowych
  • Planowanie, wykonanie i realizacja zgodnie z wymaganiami kontraktu, specyfikacją techniczną
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i rozliczeniowej
  • Kontakt z inwestorami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w terenie
  • Uprawnienia sieciowe, uprawnienia budowlane
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP
  • Prawo jazdy kat. B
  • Elastyczność
  • Determinacja w dążeniu do celu

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Praca przy ciekawych inwestycjach budowlanych

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy