Kierownik Budowy - Elektroenergetyka

Michael Page

Warszawa, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika Budowy będzie odpowiedzialna za prowadzenie i realizacje budów z branży elektroenergetycznej,a także za opracowywanie harmonogramów prac i budżetów prowadzonych budów.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma z branży elektroenergetycznej, realizująca swoje projekty w Polsce oraz zagranicą.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie i realizacje budów z branży elektroenergetycznej WN i NN
  • Opracowywanie harmonogramów prac i budżetów prowadzonych budów
  • Organizacja i nadzór nad prowadzonymi robotami zgodnie z projektem technicznym, obowiązującymi przepisami, założonym harmonogramem, wytycznymi technologicznymi, instrukcjami i wiedzą techniczną
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji budowy
  • Koordynowanie prac ekip montażowych
  • Współpraca bezpośrednio na budowie z Inwestorem oraz inspektorem nadzoru

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: elektryk / elektrotechnika
  • Doświadczenie zawodowe przy budowie linii najwyższych napięć
  • Biegła znajomość języka angielskiego/ niemieckiego
  • Uprawnienia budowlane
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju i za zagranicą - warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych celów
  • Dobra znajomość MS Project, MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inne formy współpracy (praca w delegacji)
  • Benefity pozapłacowe
  • Relacje biznesowe z dużymi i ciekawymi firmami na rynku polskim i zagranicznym
  • Praca od strony generalnego wykonawcy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page