Kierownik Biura

Miejsce pracy: Sokołów k. Janek
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.
ROHLIG SUUS Logistics SA

KIEROWNIK BIURA

Nr ref.: KB/WAR/08/2017

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i inne),
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego,
  • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie Dyrektora Oddziału poprzez zarządzanie administracją biura,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • Obsługa gości biura,
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług (np. firmy kurierskie)
  • Nadzorowanie niezbędnych serwisów sprzętu biurowego,
  • Ścisła współpraca z działem personalnym, marketingu i finansowym.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu administracją biura,
  • Umiejętność przygotowywania prezentacji, analiz
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Wysoki poziom kultury osobistej,
  • Samodzielność.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.