Kierownik Apteki- Szpitala

Żywiec, śląskie

HR SIGMA

Opis stanowiska pracy

Zadania:
  • Opracowanie/wdrażanie/nadzór/optymalizacja budżetu apteki;
  • Organizacja pracy apteki zgodnie z obowiązującym prawem farmaceutycznymi oraz polityką szpitala;
  • Nadzór i zarządzanie magazynem apteki (monitorowanie dat ważności i rotacji preparatów w magazynie apteki, nadzór nad prawidłowym przyjęciem dostaw i zgodnością zamówień, cykliczna kontrola stanu magazynowego)
  • Nadzór merytoryczny nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki;
  • Doradztwo/ wsparcie dla personelu medycznego;
  • Motywowanie/rozwijanie/wytyczanie kierunku dla podległego zespołu.

Wymagania:
  • Wymagania:
  • Tytuł mgr farmacji;
  • Staż pracy co najmniej 5 lat lub w przypadku posiadania specjalizacji 3 lata w tym przynajmniej rok na stanowisku kierowniczym;
  • Znajomość polityk i procedur związanych z funkcjonowaniem apteki szpitalnej;
  • Znajomość oprogramowania i systemów informatycznych wykorzystywanych w aptece szpitalnej;
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników, doskonała organizacja pracy, zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Znajomość procedur akredytacyjnych;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość i otwartość na zmiany.

Oferta zawiera:
  • Wsparcie dalszego rozwoju zawodowego;
  • Pracę pełną wyzwań w sektorze służby zdrowia w międzynarodowym środowisku;
  • Elastyczne podejście do formy i warunków zatrudnienia (do uzgodnienia).

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi... się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia , Praca Medycyna / Służba zdrowia