KIEROWCA w ruchu krajowym

Polbram Steel Group

Pułtusk, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wiodący producent systemów ogrodzeniowych z Pułtuska w związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz stałym poszerzaniem grona klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pułtusk

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie wykonywała pracę w charakterze kierowcy samochodu ciężarowego o ładowności pow. 3,5t. Obszar wykonywania pracy to teren całego kraju.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • prawo jazdy kat. C+E
  • aktualne dokumenty kierowcy zawodowego (badania lekarskie, psychologiczne i świadectwo kwalifikacji zawodowej)
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych
  • dobra organizacja pracy, rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane termionowo
  • premie finansowe
  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań
  • ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. Dz.U. z 2016 r. poz. 922)

Prezentacja firmy

Wiodący producent systemów ogrodzeniowych z siedzibą w Pułtusku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Logistyka