Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/08/2018.

Kierowca Międzynarodowy

Kraków, małopolskie

PANEUROPA POLSKA Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy oddziałem niemieckiej firmy transportowej z wieloletnimi tradycjami.

Ze względu na prężny rozwój firmy poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia w charakterze kierowcy C+E
  • Aktualnego prawa jazdy z kodem 95 i karty kierowcy
  • Miło widziane uprawnienia ADR

Wymagania

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Dyspozycję w całości w języku polskim
  • Nowoczesny, zadbany i bogato wyposażony tabor

Firma Paneuropa Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielstwem niemieckiej firmy... transportowej z Vechta kolo Bremen. Specjalizujemy się w przewozach po krajach UE w relacjach Niemcy - Włochy - Niemcy. Jesteśmy liderem w dziedzinie transportu kombinowanego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Logistyka , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Inne