Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/02/2019.

Kierowca - Magazynier

Nadarzyn, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów, eksperta w zakresie obsługi wszelkich zasobów informacyjnych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wymagania

ZADANIA:

  • Wyjazdy autem do klienta
  • Praca w magazynie archiwum (sortowanie, wyszukiwanie dokumentów)
  • Proste prace magazynowe

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Dokładność, odpowiedzialność, uczciwość
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

OFERUJEMY:

  • Praca w godzinach 08:00 - 16:00
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia, prywatnej opieki medycznej

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa , Praca Inne