Opis stanowiska pracy

Francusko Polska Agencja Rekrutacyjna poszukuje kierowców kat. C+E do pracy na terenie Francji. (Paryż, Lyon)

Wymagania:

• minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym

• aktualne prawo jazdy kategoria C+E

• dobry stan zdrowia

• odpowiedzialność, dyspozycyjność, rzetelność, zaangażowanie

Zakres obowiązków:

•Transport materiałów budowlanych/ palet, załadunek, rozładunek

• Usługa w regionie paryskim (Paryż i okolice)

• Praca od poniedziałku do piątku (w godz. 6:00-16:00 )

Oferujemy:

Pracę na pełny etat w opcji: 3 miesiące / 6 miesięcy lub stały kontrakt

Wynagrodzenie: 10,7-16 tys. zł /miesiąc w zależności od doświadczenia zawodowego
Propozycja zakwaterowania

Prezentacja firmy

French Polish consulting and head hunter company.
www.ijobopps.com

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
10 700PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
yes
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na magazynie