kierowca kat. C+E w krajowym transporcie drogowym

P.H.U. Transpartner

03-149 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma TRANSPARTNER z siedzibą w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko kierowcy kat. C+E w krajowym transporcie drogowym.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w oparciu o umowę o pracę

- pracę w stabilnej ciągle rozwijającej się firmie

- wolne weekendy

- przyjazną atmosferę pracy

- możliwość podjęcia pracy od zaraz

Wymagania

- prawo jazdy kategorii C+E z wpisanym kodem 95

- samodzielność, odpowiedzialność, kultura osobista

- pełne zaangażowanie i dyspozycyjność w pracy

- dbałość o powierzony sprzęt

- uczciwość

- mile widziane doświadczenie w pracy jako kierowca

kontakt: 601.980.575

Prezentacja firmy

Firma transportowa działająca od 1998 roku, świadcząca usługi transportu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców