Kierowca kat. C w Wielkiej Brytanii

Blu Global UK Limited

Wielka Brytania, zagranica

Od: Blu Global UK Limited
Miejsce pracy: Wielka Brytania

Zarobki od €2,250 do € 2,800 miesięcznie (brutto)

Blu Global jedna z wiodących w Europie firm pośredniczących w znajdywaniu pracy poszukuje

Kierowców ciężarówek kat. C

(CLASS 2 Multidrop Drivers – C license)

chętnych do podjęcia pracy i zamieszkania w Wielkiej Brytanii

(obywateli Unii Europejskiej)

NATYCHMIASTOWY START

Pomoc w zorganizowaniu podróży/transportu oraz zakwaterowania

Oferujemy pełen etat i stałą umowę w różnych lokalizacjach w Wielkiej Brytanii.

Każde zlecenie różni sie w zależności od danego Klienta - szczegółowe informacje zostaną omówione bezpośrednio podczas składania aplikacji.

Opis Stanowiska

Nasi zaufani Klienci zapewniają wiele atrakcyjnych ofert w systemie Multi drop (system dostaw wielopunktowych).

Towary mogą być spaletyzowane, obejmować produkty gospodarstwa domowego, detaliczne i budowlane

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C
  • Ważna Karta DQC/Kod 95 (Karta Kwalifikacji Kierowcy)
  • Ważna Digicard (Karta do tachografu)
  • Doświadczenie w systemie Multidrop
  • Sprawność fizyczna
  • Schludny wygląd
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim, a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.