Kierowca kat. C / Operator wozidła kat. C

Budimex SA

Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie

Budimex SA

Miejsce pracy :  Cała Polska

Twoje przyszłe zadania:

  • Transport materiałów sypkich na budowie;
  • Przygotowywanie pojazdu do prac w różnych warunkach;
  • Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych pojazdu zgodnie z instrukcją użytkowania.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii C, uprawnienia na przewóz rzeczy oraz aktualną kartę kierowcy lub jesteś operatorem wozidla?
  • Masz doświadczenie w pracy na kontraktach drogowych
  • Znasz i przestrzegasz zasady BHP na budowie?
  • Dbałeś o powierzony materiał i sprzęt?
  • Jeśli tak to szukamy właśnie Ciebie!
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając
przycisk aplikuj znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Budimex SA Budimex SA