Opis stanowiska pracy

Kierowca C oraz C+E będzie odpowiedzialny za dostawę towarów do okolicznych kontrahentów oraz pozostałych oddziałów firmy na terenie Wielkiej Brytanii.

Obowiązki będą obejmować jazdę zestawem z ciągnikiem Renault, rozładunek, wypełnianie formalności oraz pozostałe obowiązki związanie z pracą kierowcy ciężarówki. Zadaniem kierowcy będzie również zapewnienie wysokiego poziomu kultury jazdy oraz zdolność do sprostania wymogom pracy pod presją czasu. Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Dostawy krajowe realizowane są w ciągu standardowych godzin pracy - codzienny powrót do tej samej bazy (depo). Istnieje możliwość noclegu w trasie, co wiążę się z dodatkowym wynagrodzeniem. Pojedyncze dostawy i odbiory realizowane na terenie UK. Godziny pracy mogą się różnić w zależności od tras.

Zatrudnieni pracownicy otrzymają pełne szkolenie oraz potrzebne wsparcie związane z przeprowadzką na teren Wielkiej Brytanii.

Oferujemy stałą pracę w oparciu o umowę o brytyjską umowę o pracę lub na tzw. samozatrudnienie/własną działalność (LTD).

Stawki zaczynają się od £12.00 na godzinę na zmianie dziennej do £16.00 na godzinę za pracę w niedziele i święta.

Realne zarobki kształtują się w granicach od £650 do £800 tygodniowo.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy ,
  • Aktualne uprawnienia do kierowania pojazdami / kat. C+E
  • Karta kierowcy / CPC (kod 95)
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • Dyspozycyjność i chęć do pracy,
  • Język angielski wymagany w stopniu pozwalającym na komunikację.

Wynagrodzenie:

  • Wypłata wynagrodzenia jest przelewana na brytyjskie konto w każdy piątek za poprzedni tydzień pracy. Pierwszą wypłatę otrzyma Pan po przepracowaniu 2 tygodni.

Zakwaterowanie:

  • Oferujemy pomoc w znalezieniu zakwaterowania niedaleko miejsca wykonywania pracy oraz możliwość pokrycia wstępnych kosztów zakwaterowania.

Data rozpoczęcia pracy:

  • Styczeń 2020

Prezentacja firmy

Na co dzień ważna jest dla nas innowacyjność oraz przyszłościowe myśleni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis