Kierowca autobusu w komunikacji miejskiej

Mobilis Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Mobilis Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA AUTOBUSU komunikacji miejskiej

Masz prawo jazdy kategorii D?

Dołącz do nas! Z chęcią powitamy Cię w teamie Mobilis na stanowisku: KIEROWCA AUTOBUSU komunikacji miejskiej.

Nasze zajezdnie:

Warszawa, ul. Posag 7 Panien 8 (Ursus).

Lokalizacja:

  • 20 minut do centrum,
  • 3 minuty do najbliższej stacji kolejowej (pociąg w ramach darmowego biletu),
  • System autobusów pracowniczych, które dowiozą Cię do pracy.

Kraków, ul. Na Załęczu 1D (Czyżyny – Łęg).

  • Położenie w centralnym punkcie Krakowa, na pograniczu Nowej Huty i Śródmieścia,
  • Wygodne połączenia do różnych dzielnic Krakowa, zarówno komunikacją zbiorową jak i samochodem,

Wrocław, ul. Tyska 16 (Księże Wielkie).

  • Wygodny dojazd do centrum,
  • 3 minuty od pętli autobusowej Księże Wielkie (przystanek linii 124 i 134),
  • W godzinach nocnych zapewniamy transport do pracy z centrum Wrocławia.

Możesz liczyć na:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia (Warszawa, Kraków) w dynamicznie rozwijającej się firmie w dogodnym dla Ciebie wymiarze etatu
  • Szkolenie z topografii miasta oraz cykliczne szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje
  • Darmowy, wygodny i estetyczny strój kierowcy
  • Pomoc w zakwaterowaniu, jeśli będziesz jej potrzebować
  • Możliwość awansu
  • Uczciwe rozliczenie nadgodzin oraz atrakcyjny system premiowania
  • Możliwość pracy na różnych liniach autobusowych w różnych dzielnicach na terenie aglomeracji warszawskiej, wrocławskiej lub krakowskiej
  • Pracę w zgranym i zaangażowanym zespole
  • Dla osób poszukujących elastycznych form zatrudnienia oferujemy współpracę w ramach umowy zlecenia (Warszawa, Kraków) – w dowolnym wymiarze godzin

Jako członek teamu Mobilis będziesz:

  • Prowadzić nowoczesny, klimatyzowany autobus zgodnie z rozkładem jazdy
  • Dbać o bezpieczeństwo swoich pasażerów
  • Pracować według wcześniej ustalonego grafiku, na który masz wpływ

Dodatkowo zyskujesz:

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z benefitów takich jak: extra pieniądze na wypoczynek i święta, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Darmową Warszawską Kartę Miejską na I oraz II strefę (dot. Warszawy)
  • Darmowe przejazdy komunikacją miejską we Wrocławiu na podstawie legitymacji pracowniczej (dot. Wrocławia)
  • Możliwość wypoczynku wraz z rodziną w naszym ośrodku wypoczynkowym na Mazurach

Wymagania wobec kandydatów:

  • Prawo jazdy kategorii D
  • Zaświadczenie o niekaralności

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie czekaj dłużej!

Skontaktuj się z nami już dziś!

Prezentacja firmy

MOBILIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa na polskim rynku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis