Link Consulting
Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

KEY ACCOUNT MANAGER

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się uzdatnianiem wody oraz oczyszczaniem ścieków w przemyśle i gospodarce komunalnej, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

(KAM-CHEM-20)

Obowiązki:

  • Monitorowanie rynku chemicznego
  • Zapewnienie informacji techniczno-handlowej dla klientów - kontakt telefoniczny, mailowy, osobisty
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami, rozpoznawanie ich potrzeb
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych i ofert handlowych
  • Doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania
  • Raportowanie nt. kontaktów klientów i aktywne rozwijanie bazy danych dot. rynku
  • Zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klientów z oferowanych produktów i usług

Wymagania:

  • Pożądane wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
  • Łatwość nawiązywani kontaktów i umiejętność skutecznego komunikowania się
  • Zaangażowanie i zorientowanie na rezultaty
  • Samodzielność, kreatywność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista, wytrwałość, dokładność i rzetelność
  • Umiejętność pracy w stresie, otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu konwersacji
  • Łatwość uczenia i chęć podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy i prowizyjny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń i motywująca atmosferę
  • Wyjazdy na seminaria i konferencje
  • Samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy
  • Home office

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV za pomocą przycisku "aplikuj".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.