Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań powierzonych na oferowanym stanowisku należeć będą:

- opieka nad obecnymi klientami, doradztwo oraz poszerzanie portfela oferowanych usług oraz serwisu firmy, w tym jej produktów,

- dbałość o wzrost sprzedaży na podległym terenie,

- dbałość o budowanie pozytywnego wizerunku firmy, zgodnego ze standardami grupy,

- zorientowanie na wynik oraz jakość oferowanych usług,

- współpraca z Dyrektorem Sprzedaży w zakresie realizowanej polityki firmy.

Wymagania:

- min. 2-letnie doświadczenie w pracy jako Key Account Manager w branży przemysłowej,

- komunikatywnej znajomości języka angielskiego

- silnego zorientowania na wysoki standard obsługi klienta, doradztwo oraz wsparcie,

- bardzo dobrze rozwiniętych technik sprzedażowych (B2B) oraz umiejętności budowania długotrwałych relacji biznesowych,

- wiedza techniczna, zdolności analityczne będą dużym atutem.

Firma oferuje:

- umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy,

- dodatkowe benefity: ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną,

- niezbędne narzędzia do pracy,

- pracę w globalnych strukturach z możliwością odbywania podróży zagranicznych,

- dużą samodzielność oraz decyzyjność.

Numer referencyjny: KAM/09/2019

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi