Key Account Manager

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy projektowej specjalizującej się głównie w branży oil&gas poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account ManagerMiejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków
  • Rozwijanie relacji biznesowych z obecnymi klientami firmy
  • Budowanie długotrwałych relacji handlowych
  • Realizacja planów sprzedaży projektów i usług, w oparciu o zakładane plany budżetowe, zadania i cele
  • Bliska współpraca z innymi działami firmy w ramach wykorzystania i rozwoju dostępnych narzędzi pracy, a przede wszystkim rozwoju biznesu
  • Dbanie o właściwą jakość i terminowość realizowanych kontraktów
  • Rozwój rynku pod kątem wiedzy doradczej, rynkowej
Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najchętniej w branży projektów technicznych/ inżynieryjnych
  • Doświadczenie w sprzedaży na poziomie międzynarodowym
  • Umiejętność oraz doświadczenie w budowaniu efektywnego systemu pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Kompetencje pozwalające na budowanie trwałych relacji biznesowych
  • Znajomość narzędzi CAD (np. PDMS, Inventor) będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej struktury oraz prowadzenia globalnych projektów
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.