Key Account Manager

HAYS

Knurów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Knurów
NR REF.: 1172780

Dla naszego klienta – jednego z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska szukamy osoby na stanowisko: Key Account Manager.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

- Wykształcenie wyższe na kierunkach: ekonomia/ marketing/ handel/ ochrona środowiska/ gospodarka odpadami;
- Doświadczenie w obsłudze klienta;
- Mile widziana wiedza związana z gospodarką odpadami;
- Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku w sprzedaży na rynku B2B;
- Znajomość pakietu MS Office;
- Znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
- Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
- Mile widziana znajomość systemu SAP;
- Zaangażowanie;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Umiejętność szybkiego uczenia się;
- Zdolności negocjacyjne;
- Samodzielność;
- Prawo jazdy kat. B;

Co zyskujesz?

- Samodzielne stanowisko;
- Przyjazną atmosferę pracy;
- Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;
- Stabilne warunki zatrudnienia;
- Rynkowe wynagrodzenie;
- Benefity: Pakiet opieki medycznej, karnety sportowe, dofinansowanie do kursów językowych.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne