Key Account Manager / Specjalista ds.klientów kluczowych w dziale eksportu - Importer sprzętu AGD

Adler Sp. z o.o.

01-237 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Realizowanie założonych planów sprzedaży eksportowej i aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców na podległych rynkach
Kreowanie pozycji marki na podległych rynkach, analiza konkurencji, rynków i produktów oraz przygotowywanie nowych kierunków
Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie umów
Organizowanie i nadzorowanie dostaw do klientów
Przygotowanie oraz wdrażanie strategii rozwoju rynków eksportowych
Optymalizacja procesów wewnątrz działu
Współtworzenie strategii sprzedaży na podległych rynkach

Wymagania

wykształcenie wyższe
dobra znajomość języka angielskiego oraz mile widziana komunikatywna znajomość j.rosyjskiego i/lub j.francuskiego
przynajmniej 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w Dziale Eksportu firm handlowych
znajomość rynku artykułów gospodarstwa domowego w podległych krajach (pożądana)
znajomość procedur importowych na podległych rynkach
wykształcenie wyższe ekonomiczne lub managerskie, preferowane kierunkowe (handel międzynarodowy + MBA)
doświadczenie w zarządzaniu projektami, samodzielność w podejmowaniu decyzji i działaniu
umiejętność szybkiego reagowania na dynamiczne zmiany, łatwa i szybka adaptacja do nowych i zmiennych okoliczności, zdolność do obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji
umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
motywacja i zaangażowanie do pracy
dobra organizacja pracy
umiejętność pracy pod presją czasu
dbanie o terminową realizację zamówień
analiza stanów magazynowych
wyjazdy na targi i
Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office.

Oferujemy:

Atrakcyjny system wynagrodzeń: podstawa + premia.
Niezbędne narzędzia pracy.
Praca w dynamicznie rozwijającej, międzynarodowej firmie.

Prezentacja firmy

ADLER Europe Group to grupa marek ADLER EUROPE, CAMRY PREMIUM, M... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Studia MBA
Wynagrodzenie
5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management