Key Account Manager Access Control - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynardowy producent rozwiązań security (kamery, DVR, software). Spółka szuka swojego ambasadora na południową część Polski.

Key Account Manager Access ControlMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Współpraca z zespołami sprzedaży, marketingu i logistyki,
  • Współpraca z inwestorami, integratorami, architektami i i inżynierami w regionie zachodnim,
  • Promowanie produktów i rozwiązań spółki wśród lokalnych inwestorów, integratorów rozwiązań Control Access, CCTV/Video-Surveillance,
  • Udział w wydarzeniach branżowych (targi, eventy, pokazy),
  • Bieżąca współpraca z działem inżynieryjnym przy toczących się projektach / wdrożeniach,
  • Raportowanie (sprzedaż, pipeline, P&L).

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży rozwiązań z obszaru szeroko rozumianej automatyki (Security, CCTV, IoT, AI),
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • Umiejętność i chęć do pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Dyscyplina i orientacja na cel,
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego (jest używany na co dzień w pracy w komunikacji z przełożonymi / HQ),
  • Doświadczenie w zarządzaniu Klientami B2B.

Oferujemy:

  • Pracę u lidera rynkowego,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne narzędzia pracy,
  • Hybrydowy system pracy,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi