Kelnerka/Kelner w restauracji LoveME w Milanówku

Smart

Milanówek, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kelnerka/Kelner w restauracji LoveMe w Milanówku.

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, pracę w młodym zespole to ogłoszenie jest dla Ciebie. Szukamy kontaktowej i pełnej entuzjazmu osoby na stanowisko Kelnerki/Kelnera w naszej rstauracji.

W restauracji tworzymy atmosferę, w kórej aż chce się pracować. Mamy wspaniały zespół ludzi, z którymi można o wszyskim porozmawiać. To prawdziwy tygiel łączący ludzi o przeróżnych pasjach, zainteresowaniach jak wielbiciele zdrowej żywności, muzyki, książki ale przede wszystkim profesjonaliści w kuchni i w pracy.

Naszą mocną stroną jest jakość oraz atmosfera w pracy.

Jeśli chcesz stać się członkiem naszego zespołu sprawdź naszą propozycję...

Wymagania:

-otwartość w kontaktach z ludźmi,

-łatwość nawiązywania pozytywnych relacji z innymi ludźmi, często przez telefon,

-pełne zaangażowanie w pracy w godz. 11.00-22.00,

-poczucie humoru ;)

Zakres obowiązków:

-obsługa gości,

-dbanie o porządek w restauracji,

Oferowane warunki:

-świetna atmosfera pracy w młodym zespole,

-elastyczne godz. pracy (system zmianowy),

-możliwości rozwoju, migracji na inne stanowiska w restauracji (szkolenia na koszt restauracji),

-forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub umowa o pracę.

Wyślij nam swoje CV i kilka zdań o sobie.

Prezentacja firmy

Smart Sushi, Yoko Crepe oraz LoveMe Pizza - restauracje działają ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
100PLN - 140PLN / Daily (Brutto)
Premie, dodatki:
konkursy sprzedażowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia