HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Kelner / Kelnerka

Miejsce zatrudnienia: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie zamówień,
  • Serwowanie potraw,
  • Przygotowywanie napoi dla gości,
  • Współpraca z pracownikami kuchni,
  • Obsługa portali takich jak pyszne.pl, pizzaportal.pl,
  • Przygotowywanie sali do obsługi gości.

Wymagania:

  • Minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Język angielski na poziomie podstawowym,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Punktualność, zaangażowanie, życzliwość,
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stałą podstawę godzinową + premie,
  • Pracę w młodym zespole, który wzajemnie się wspiera,
  • Możliwość rozwoju w branży gastronomicznej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.