Kelner/Kelnerka w Hotelu ***

WM Hotel System Sp. z .o.o

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

WM Hotel System przy al. 29 Listopada w Krakowie zatrudni osobę na stanowisko kelner/kelnerka

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dogodne dla pracownika formy zatrudnienia,
  • pracę w miłej atmosferze, z młodym zespołem.

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista,
  • ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość języka angielskiego ,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Opis stanowiska:

  • obsługa gości indywidualnych w restauracji,
  • obsługa grup turystycznych podczas śniadań i kolacji.

W aplikacji prosimy wysyłać CV ze zdjęciem.

Prosimy o dołączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Prezentacja firmy

WM Hotel System w Krakowie proponuje Gościom pobyt w dobrze wyposażonym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca dla studenta, Praca Praca w hotelu / Turystyka