Kelner / Kelnerka praca za granicą ( Szwecja )

In-Serv Team Sp. z o.o.

61-751 Poznań, zagranica

Opis stanowiska pracy

Marka Hotistin zajmuje się rekrutacją pracowników głównie do branży HoReCa na rynek Szwedzki. Nasze motto: „Każde kolejne zadanie może być nie tylko nowym wyzwaniem, ale również cennym doświadczeniem”. Dołącz do naszego zespołu i postaw na rozwój zawodowy!

Podstawowe warunki współpracy:
Stawka: 9-11 €/h na rękę
Termin: 1.06 - 31.08.2024
Lokalizacja: Strömstad

Oferujemy:

  • Stawka 9-11€/h na rękę
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie
  • Możliwość wyżywienia
  • BEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie Szwecji
  • Zatrudnienie na polskiej umowie + delegacje
  • Stały kontakt z polskim koordynatorem
  • Zagwarantowane wynagrodzenie do 15-ego dnia każdego miesiąca
  • Możliwość zwrotu kosztu pierwszego dojazdu do 200 €
  • Zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracy
  • Zdalna i szybka rekrutacja

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Obsługa gości według ustalonych standardów (przyjmowanie zamówień, serwowanie, zbieranie ze stołu)
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • Dbanie o sprzęt

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego - poziom komunikatywny

Prezentacja firmy

Współpraca z In-Serv Team to przede wszystkim bezpieczeństwo, gwarancja ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
9PLN - 11PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy