Rzeźnik – praca w Szwecji

In-Serv Team Sp. z o.o.

61-751 Poznań, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy jako rzeźnik? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Dołącz do zespołu w Szwecji i rozwijaj swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku. Oferujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki pracy. Aplikuj już dziś!

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki do 3200 €/msc
  • Praca od 1 kwietnia
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę z szwedzkim pracodawcą
  • 40-godzinny tydzień pracy
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Pomoc w organizacji wyjazdu

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Ubój zwierząt
  • Obróbka mięsa przy pomocy odpowiednich narzędzi
  • Przygotowywanie produktów przeznaczonych do sprzedaży

Wymagania

  • Doświadczenie w uboju świń ( warunek konieczny)
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego lub j. rosyjskiego

Prezentacja firmy

Współpraca z In-Serv Team to przede wszystkim bezpieczeństwo, gwarancja ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna