Katecheta

Legionowo, mazowieckie

ATERIMA HR

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • prowadzenie raz w tygodniu zajęć z religii z dziećmi (w grupach dla dzieci 4-6 lat)

  • posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • masz ukończone studia teologiczne oraz uprawnienia pedagogiczne do prowadzenia zajęć w przedszkolu (warunek konieczny)
  • należnych do osób kreatywnych, cierpliwych i otwartych na pracę z dziećmi
  • jesteś osobą odpowiedzialną i angażującą się w pracę

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenia lub umowy o dzieło
  • wysokość wynagrodzenia do ustalenia

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia