Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/06/2018.

Kasjer - Sprzedawca

Józefów, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Obsługa klienta
  • Zatowarowanie i ekspozycja na półkach
  • Sprawdzanie terminów ważności produktów
  • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Tylko zaangażowania i książeczki sanepidu
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie: około 2000 zł netto
  • Stabilność zatrudnienia
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Miłą atmosferę pracy

 Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne