Kasjer/ka- praca weekendowa- Kraków ul. Komorowskiego

HR Work Force Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisku: Kasjer/ Kasjerka, którzy dołączyliby do naszego zespołu, pracującego u naszego klienta, będącego niekwestionowanym liderem wśród marketów z branży budowlanej w Polsce.

Lokalizacja: KRAKÓW UL. KOMOROWSKIEGO

ZLECENIE GŁÓWNIE W WEEKENDY

Warunki współpracy: Umowa zlecenie

Wynagrodzenie: 31,90 zł/h brutto (dla studenta do 26 roku życia jest to stawka netto, świetna opcja!)

Zadania na stanowisku obsługi kasy fiskalnej:

-przyjmowanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

-obsługa kasy oraz terminala płatniczego

-skanowanie towaru zakupionego przez Klienta

-wydawanie potwierdzenia zakupu

Wymagania

  •  chęć i zaangażowanie do pracy
  •  dobra organizacja pracy własnej.

Prezentacja firmy

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2024
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
31PLN - 32PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie