Opis stanowiska pracy

4-24-58103

Pracujesz i posiadasz sieć szerokich kontaktów w kanale DIY, FMCG i innych sieciach handlowych? Potrafisz wprowadzać nowy asortyment w tym sektorze? Jesteś mobilny i cenisz sobie elastyczny czas pracy? Prowadzisz własną działalność, a chciałbyś powiększyć swoje portfolio produktów o produkty marki premium?

Jeśli tak, to prześlij do nas swoje CV, mamy dla Ciebie propozycję atrakcyjnej współpracy B2B w obszarze wprowadzenie produktów wysokiej klasy do konserwacji podłóg drewnianych do sieci handlowych

Wymagania:
- Rozwinięte kontakty biznesowe i umiejętności sprzedażowe
- Otwartosć na pracę mobilną na terenie całej Polski
- Gotowość na współpracę na warunkach B2B, prawdopodobnie w niepełnym wymiarze
- Samodzielność w działaniu
- Prawo jazdy kat. B oraz własne narzędzia do pracy

Korzyści:
- Atrakcyjna prowizja od obrotu (z możliwością zwiększenia prowizji po przekroczeniu założonych celów)
- Elastyczność i zarządzanie własnym czas pracy
- Możliwość reprezentowania marki premium
- Wsparcie przy negocjacjach „na wysokim szczeblu”
- Wsparcie w codziennej pracy przez dział marketingu, dział technologiczny
- Partycypacja w kosztach stałych
- Kompleksowe wdrożenie i szkolenia produktowe
- Możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie