Junior Trade Marketing Manager

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży FMCG szukamy Kandydata na stanowisko:

Junior Trade Marketing ManagerMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Przygotowanie ogólnopolskich, regionalnych i klienckich narzędzi TM nastawionych na realizację strategii marek i danego kanału
  • Tworzenie i koordynowanie programów i konkursów sprzedażowych i motywacyjnych
  • Analiza sytuacji rynkowej w celu poszukiwania nowych szans dla rozwoju (w tym wizyty rynkowe)
  • Praca koncepcyjna nad przygotowaniem materiałów (POSM) oraz nadzór nad ich produkcją i logistyką
  • Współtworzenie i rozliczanie budżetu trade marketingowego
  • Monitorowanie implementacji działań promocyjnych w rynku
  • Współpraca z agencjami reklamowymi i producentami w zakresie dostarczanych usług, zakup materiałów i usług promocyjnych
  • Efektywna komunikacja aktywności trade marketingowych do klientów i sił sprzedaży
  • Samodzielne prowadzenie projektów trade marketingowych

Wymagania:

  • Doświadczenie (1-2 lata) w pracy na analogicznym stanowisku (preferowana branża FMCG)
  • Wykształcenie wyższe, znajomość trendów rynkowych i narzędzi trade marketingu
  • Kreatywność, innowacyjność i  proaktywność
  • Zaangażowanie i zorientowanie na rezultat
  • Umiejętność pracy w zespole, doskonała komunikacja i zdolności negocjacyjne
  • Analityczne myślenie,  wykorzystywanie różnych źródeł informacji
  • Zdolność przygotowywania rekomendacji i przedstawiania ich w przejrzysty i zrozumiały sposób na różnych gremiach
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel oraz Power Point
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Dodatkowe benefity
  • Narzędzia pracy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie z branży FMCG, duże możliwości rozwoju
  • Otwartość na innowacyjne pomysły i rozwiązania,  możliwość realizowania ambicji zawodowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.