Junior SysAdmin w Fingoweb

Fingoweb Sp z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Fingoweb to ponad 35-cio osobowa firma, specjalizująca się w tworzeniu dedykowanych aplikacji internetowych pisanych od zera. Pracujemy z dużymi korporacjami, jak również z ambitnymi startupami. Nasi klienci są w Polsce i za granicą (USA, UK, Norwegia, Austria, Niemcy).

W związku z rozpoczęciem nowych projektów, szukamy osoby na stanowisko Junior SysAdmin.

Szukamy osoby na pełny etat z doświadczeniem na podobnym stanowisku. Jednak jeśli nie masz doświadczenia lub studiujesz, a posiadasz obszerną wiedzę we wskazanym zakresie, rozpatrzymy Twoją kandydaturę i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Jaki będzie zakres Twoich zadań?

  • tworzenie systemów automatyzujących deploy aplikacji,
  • konfigurowanie środowisk serwerowych,
  • aktualizacja systemów do najnowszych wersji,
  • monitoring stabilności serwerów produkcyjnych.

Co Ci oferujemy?

  • możliwość rozwoju zawodowego i zmiany projektu,
  • wybór technologii przy nowych projektach,
  • wybór narzędzi dostosowanych do Ciebie,
  • cyklicznie szkolenia wewnętrzne,
  • lekcje języka angielskiego,
  • wsparcie starszych programistów (code review),
  • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu (preferujemy B2B, jednak bierzemy pod uwagę inne formy zatrudnienia),
  • pracę w biurze w Krakowie lub pracę hybrydową - decyzja należy do Ciebie,
  • imprezy integracyjne i atmosferę w zespole ukierunkowanym na rozwój,
  • elastyczne godziny pracy.

Wymagania

Na jakie Twoje kompetencje i umiejętności zwrócimy uwagę?

  • dobra znajomość systemu Linux (preferujemy Debian/Ubuntu),
  • podstawowa znajomość PHP i/lub Python,
  • podstawowa znajomość BASHa,
  • znajomość LAMP stack,
  • chęć do nauki i rozwoju - pod okiem doświadczonych developerów nauczymy Cię dużo i szybko!

Co nie jest konieczne, lecz mile widziane i sprawi, że nas pozytywnie zaskoczysz?

  • znajomość rozwiązań chmurowych AWS,
  • znajomość dockera,
  • znajomość systemu wirtualizacji XEN,
  • znajomość Gitlab CI.

Jak pracujemy?

  • System kontroli wersji: GIT (Gitlab)
  • System continuous integration (Gitlab CI)
  • Budowanie aplikacji jedną komendą? Tak, “git push” (resztą zajmuje się Gitlab CI)
  • Czy budujemy aplikację codziennie? Tak, każdy push buduje aplikację!
  • Bug Tracker: Asana
  • Monitoring: Netdata, Grafana, Prometheus, NewRelic, UptimeRobot

Z jakimi narzędziami i technologiami głównie pracujemy?

  • Monitoring:
    Netdata, Grafana, Prometheus, NewRelic, UptimeRobot
  • CI/CD:
    Gitlab
  • Stack
    Debian/Ubuntu, PHP, Mysql, Apache

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Ty wysyłasz CV,
  • po pozytywnej weryfikacji dokumentów, zapraszamy Cię na rozmowę w formie videokonferencji,
  • otrzymujesz od nas informację zwrotną,
  • jeśli informacja zwrotna jest pozytywna - rozpoczynamy współpracę.

Szanujemy Ciebie i Twój czas! Każdy kandydat otrzymuje od nas informację o wyniku procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

Zrealizowaliśmy ponad 100 krajowych i międzynarodowych projektów, 90% z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy